شرکت فنی مهندسی سوهن آذر پارسا (SAPCO) در سال ۱۳۸۶ در شهرک صنعتی نجف آباد ۲ و به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع در راستای تحقق بنگاه های زود بازده و سرعت بخشیدن در توسعه و اشتغال زایی کشور و اقتصاد مقاومتی تاسیس گردید . به همین منظور این شرکت در کنار شرکت های بزرگی همچون فولاد مبارکه اصفهان ، مجتمع فولاد خوزستان و … به عنوان مکمل در کنار این شرکت ها برای دستیابی به اهداف بزرگ و متعدد قرار می گیرد . ما با بررسی به منظور افزایش کیفیت تولید ، با به کارگیری کادری مجرب و کارآزموده در صدد ارائه محصولات با مطلوب ترین کیفیت ممکن برآمدیم .
مدیریت شرکت SAPCO به منظور اثبات قابلیت های خود در تامین نیاز مشتری و نیز تامین ایمنی و بهداشت کارکنان ،اخذ استانداردهایی همچون مدیریت کیفیت و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (ISO۹۰۰۱-۲۰۱۶ , OHAS۱۸۰۰۱-۲۰۱۵)را در دستور کار قرار داده است و مقررات ایمنی و بهداشت حرفه ای به همراه اجرای طرح های تحقیق و توسعه را در برنامه دارد.
نگاهی به سوابق این شرکت به تنهایی مؤید توانایی بالای طراحی و تولید شرکت بوده و تحویل به موقع پروژه های متعدد به هر یک از کارفرمایان خود گواهی است بر عزم راسخ این شرکت در تأمین خواسته ها و جلب رضایت کارفرمایان محترم.بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب، در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، به کارگیری روش های نوین و تلاش و پشتکار مدیران و رعایت کیفیت و استفاده از آئین نامه ها و نرم افزارهای روز دنیا از جمله Tekla , structures ,cad Auto ,Sap ,ETABS ,CATIA و… باعث گردیده کـه شرکت توانـایی خـود را در اجـرای پروژه های بزرگ در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب به اثبات رسانده و آرامش خاطر را به کارفرمایان خود هدیه دهد.


درباره ساپکواستیل
با اعضای مجموعه ساپکواستیل آشنا شوید
مهران نادری
رئیس هیئت مدیره
آرمان نادری
مدیر کارخانه
آرام نادری
مدیریت کنترل پروژه
مرتضی محمدیان
مدیریت کنترل پروژه
سارا نظری
مدیریت کنترل پروژه


مجتبی محمدیان
مدیر اداری
مسلم عبدالهی
هماهنگی و برنامه ریزی
سارا ملکی
بازرگانی
معصومه عبدالهی
اداری
فاطمه محمدیان
خزانه دار


رسول جلالی
سرپرست شبکه
مهدی رونما
کارشناس شبکه